Kimim

Kalite Meraklısı ,

Burası dünyamızı daha iyi hale getirmek için ,kalitenin sesi olmaya çalıştığım ve dünyadaki farklı ihtiyaçlara cevap olarak kalitenin kullanımını ve etkisini artırmaya çabaladığım yer …

Merhaba, ben Özgen. 22 yıllık makine mühendisiyim.6 yıl otomotiv sektöründe malzeme planlama ve lojistik bölümünde uzman olarak, 10 yıl iklimlendirme sektöründe satış, tedarik zinciri ve toplam kalite yöneticisi olarak çalıştım. Hayatımın 4 yılını Jakarta, Endonezya’da geçirdim. Expat olarak yaşadığım dönemde tam zamanlı anne ve Endonezya’nın kültürel mirası hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ihtiyaç sahibi olan çocuklara ve ailelere yardım etmek için kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Endonezya Miras Derneği’nin gönüllü üyesi oldum. Bir yıldır “Yönetim Sistemleri ve Kalite Güvence Sistemleri” yüksek lisans programına devam ediyorum.Yazılarımı ve içeriklerimi hazırlarken dikkat ettiğim en önemli nokta, yararlandığım tüm kaynaklara yer verilmesidir ve siz kalite meraklılarına diğer kaynaklara ulaşmayı kolaylaştırmaktır. Keyifli okumalar dilerim.

Beraber çalışmak, konuşmak,tartışmak için iletişim sayfamdan bağlantı kurabiliriz.

Bu sitede yayımlanan yazılı ve görsel içerikler Özgen Tükel tarafından özel olarak yazılmış ve kaydedilmiştir , her hakkı saklıdır.

Blogumu Takip Edin

Yeni yazım direkt gelen kutunuza iletilsin